obecnie czas realizacji zamówień wynosi ok 5 dni roboczych. 

Przy zamówieniach powyżej 300 pln, DARMOWA WYSYŁKA !

O nas

Marka PROPSY jest wynikiem miłości do wszystkich czworonożnych przyjaciół. Powstała od psiarzy dla psiarzy. Ideą marki jest tworzenie rzeczy funkcjonalnych, trwałych oraz dizajnerskich. Props czy też pro pies ( pozostawiamy do własnej interpretacji ), czyli psiak odziany w nasze akcesoria, to zwierzak który z pewnością czuje się kochany i zaopiekowany. Naszym marzeniem jest sprawić by jak największa liczba psiaków doświadczyła tego uczucia. Poprzez naszą pracę chcemy wspomagać fundacje prozwierzęce ( przekazując część dochodu, oraz organizując akcje promujące bezdomne psiaki ). 


Kto wchodzi w skład Propsów ?

Gunter, psiak po przejściach który trafił do naszego domu przypadkiem na tymczas, ale skradł nasze serca i stał się pełnoprawnym członkiem naszej rodziny. Jest głównym psim dowodzącym w zespole. Pełni funkcje testera, modela, inspiratora i wsparcia emocjonalnego.


Alicja, psiara od urodzenia. Po ukończeniu kierunku Architektura, wiedziała że praca przy ekranie komputera, to nie to czym chciałaby zajmować się zawodowo. Wrażliwość estetyczna oraz radość z przebywania z czworonożnymi przyjaciółmi okazały się początkiem z którego zrodził się projekt pt. PROPSY. 

Zapraszamy do grona propsów,

Gunter & Alicja 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.